Červen 2014

Super Fun Night

9. června 2014 v 12:59
Takže tenhle článek je o mým oblíbeným seriálu, úpně se u něho řežu, zatím má jen jednu sérii , mám to zkouklý tak 6x a pořád mě to baví. Jen sem se chtěla podělit s něčím co se mi líí, protože tenhle blog je o mě :D Hááá :D
Takže tehle seriál je o Kimmie Boubier a jejich kámoškách co moc nechodí ven jen v pátek. A zažívá zamilování se do týpka kterej se zamiluje do jiné a pak si to uvědomí. Ale tohle všechno doprovází super humorné situace.


Tak se insirujte protože tenhle seriál vás dostane, tak jako mě.

Dnešní ráno

9. června 2014 v 12:38 | Já
Takže, dneší ráno :D nevím jak mám začít psát. Dneska mě probudily moje potkani ladies, ale co jsou to naše zlatíčka (moje a přítele).
Mám dvě prďolky jedna se jmenuje Hurikán (:D já vím, to jméno jí dal Martin(muj přítel)) a druhá Katrina, takže Hurikán Katrína, taky to na ně sedí protože pořád šplhají, zkoumají, ale hlavně pobíhají všude :D Je to poprvé co jsem si koupila potkánka tak doufám že to všichni přežijeme ve zdraví.
To jsem ale odběhla, včera jsem si četla tady ty blogy a všechny jsou depresivní nebo s návody nebo jídlo cvičení, ale nenašla jsem žádné "deníčky" (zatím) co by byly pozitvní. Tak si řikám zkusím to ale, myslím že to bude stejně smutnej blog o myšlenkách jako ostatní.
Navíc jsem to včera přehnala s pivem a dneska ráno mi nebylo moc dobře :D Tolik k dnešnímu ránu.
Chci sem dávat články tak 2x za den, protože mám spoustu volného času, teda aspoň přes týden. A jestli si to někdo bude číst, sorry že je to tak zmatený, ale je to muj první blog :D a píšu co mě zrovna napadne :) A co ještě dodat, Vzhůru do nového dne :D